zegarek breitling

Czym charakteryzuje się kolekcja?

Kolekcja zegarków Breitling Superocean jest kolekcją przeznaczona dla osób asertywnych, pewnych siebie i lubiących inspirować innych. Kolekcja czerpie inspirację z pierwszego profesjonalnego instrumentu nurkowego Breitlinga – legendarnego Superoceana z 1957 roku. Została zaprojektowana z myślą o potrzebach i pragnieniach zarówno profesjonalnych, jak i wojskowych nurków. Kolekcja Breitling Superocean jest obecnie prawdopodobnie jednym z najbardziej niezawodnych i stylowych projektów na rynku luksusowych zegarków.

Czym charakteryzuje się kolekcja?

Podobnie jak wszystkie zegarki Breitling, arcydzieła Superocean zostały opracowane, aby wyposażyć entuzjastów nurkowania we wszystko, czego mogą potrzebować podczas eksploracji najgłębszych, najciemniejszych głębin oceanicznych – głębokości, o których wielu innych nawet nie odważyło się marzyć. Zegarki breitling superocean są wodoodporne i nadają się do nurkowania do nawet 2000 metrów. Czasomierze są zamknięte w najlepszej mieszance najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić solidność i wytrzymałość. Niezwyciężone mechanizmy działają z niezrównaną precyzją, kontynuując działanie czynników tarcia, wibracji, wstrząsów, wody i ciepła, zapewniając dokładność, która pozostaje niezrównana w całej szwajcarskiej branży zegarków luksusowych.

Dla kogo zostały stworzone zegarki z tej kolekcji?

Zegarki Breitling są wyposażone w funkcję, która gwarantuje użytkownikowi czytelny wyświetlacz w celu szybkiego i wydajnego odczytywania informacji. Fronty ze szkła szafirowego zostały wykonane w technologii antyrefleksyjnej i odpornej na zarysowania, a ich obustronne wykończenie usuwa wszelkie niepożądane odblaski – jest to fantastyczna funkcja dla nurków eksplorujących głębokie oceany z latarkami czołowymi przymocowanymi do sprzętu nurkowego. Przyciski są również łatwe w obsłudze dla dłoni w rękawiczkach, wraz z solidnymi bransoletami ze stali nierdzewnej, które zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać przyczepność i siły codziennego noszenia. Bransoletki dopasowane do zegarków Breitling Superocean zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym dopasowaniu, ale również wysokiej klasy designie i wykończeniu.